Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT Tuleje, rury, wałki, pręty, płyty

FLUOROSINT, TECAFLON, BORAFLON, PTFE

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM:
605-764-674
LUB
TWORZYWA@TERMOPLASTIK.PL

 

W naszej stałej ofercie sprzedażowej posiadamy tworzywa konstrukcyjne wysokosprawne, należące do grupy wysoko odpornych chemicznie fluorotermoplastów,  między innymi PTFE C25 – teflon z węglem 25% oraz teflon z węglem 23% i 2% dodatkiem grafitu  – politetrafluoroetylen modyfikowany węglem oraz grafitem (FLOROSINT, TECAFLON, BORAFLON).  Są to jedne z popularniejszych, o dobrej dostępności modyfikacje TEFLONU naturalnego. Teflon z węglem produkowany jest w postaciach półfabrykatów – RUR / TULEI, PRĘTÓW / WAŁKÓW, PŁYT /ARKUSZY. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, mamy możliwość przycinania MATERIAŁÓW na  krótsze odcinkiW zależności od średnicy oraz grubości, występują różne minima logistyczne.

Po aktualną dostępność interesujących Państwa średnic oraz dostępnych grubości płyt, prosimy kierować zapytania telefonicznie lub mailowo (tworzywa@termoplastik.pl).

Dzięki wysokiej jakości piłom sterowanym numerycznie, możemy zaproponować naszym Klientom wysoką dokładność cięcia materiałów (tolerancja  od 0 mm do +2 mm) oraz precyzyjnie zakończone krawędzie.

 

TULEJE i RURY Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT średnice:

  •  średnice dostępne wyłącznie na zapytanie

 

Pręty wałki Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT średnice ∅:

  • fi 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 80 mm – inne średnice na zapytanie.

  • długość L 2000 mm, L 1000 mm, L 500 mm.

 

Płyty arkusze Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT grubości:

  • 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm.

  • Formaty 1200×1200, 1000×1000, 1500×1500 – na zapytanie

 

Nasze produkty dostarczamy do Klienta wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi (Schenker, TNT, DPD) najczęściej już następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.

 

Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT ZASTOSOWANIE:

Tworzywo TEFLON z dodatkiem węgla jest przeznaczone do dalszej obróbki. Podczas projektowania detali należy wliczyć dodatkowo ok. 5mm naddatku. PTFE + węgiel często stosowany jest do produkcji bardzo wymagających części maszyn, pracujący w wysokich temperaturach, lub mających kontakt z agresywnymi środkami chemicznymi. TEFLON nie pochłania wilgoci, dzięki czemu zachowuje swój wymiar. Przykłady zastosowań: wysoko obciążone łożyska ślizgowe, koła zębate, części pracujące w wysokiej temperaturze w przemyśle farmaceutycznych, spożywczym. Posiada ATEST FDA. Datek węgla sprawia, że detale wykonane z modyfikacji teflonu mają większą wytrzymałość mechaniczną, sztywnośc i twardość. Materiał nie izoluje elektrycznie.

 

CENA Teflonu z włóknem SZKLANYM PTFE GF:

Cena rur, wałków i płyt z TEFLONU z dodatkiem węgla /grafitu różni się w zależności od średnicy – fi oraz długości ofertowanego odcinka lub formatu.  Materiały z grupy PTFE należą do jednych z droższych pośród tworzyw konstrukcyjnych, na cenę ma wpływ skomplikowany proces wytwarzania surowca.

 

Przy zakupie większej ilości materiału przewidziane są dodatkowe rabaty.

 

Jeśli szukasz:

Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT – Tuleje, Rury, Płyty, Wałki

materiałów wysokiej jakości 

krótkiego terminu realizacji zamówienia

terminowej dostawy

pomocy dotyczącej wyboru materiału

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM:
605-764-674
LUB
TWORZYWA@TERMOPLASTIK.PL

 

Teflon z węglem PTFE włókno węglowe GRAFIT

 

WAŁEK TEFLON Z włóknem węglowym, PRĘT PTFE węgiel, BORAFLON, FLUOROSINT, BORAFLON