Poliamid cena

Poliamid jest jednym z najbardziej popularniejszych tworzyw konstrukcyjnych, posiadającym wiele bardzo dobrych właściwości. Ile kosztuje poliamid? – Zadzwoń i zapytaj.

 

poliamid cena

Ile kosztują wałki poliamidowe PA6

 

Wałki i pręty z poliamidu są bardzo często wykorzystywane do toczenia elementów i części maszyn. Możemy zaoferować bardzo szeroki wybór średnic. Przy poszczególnych średnicach jest również możliwość docięcia odpowiedniej długości pręta. Cena ustalana jest indywidualnie do określonego zapytania, składa się na nią kilka czynników. Między innymi wielkość zamówienia, wymiary wałków, a również rodzaj poliamidu.

 

Jaka jest cena płyty z poliamidu

 

Zakup płyty poliamidowej daje szerokie możliwości zastosowania. Można z niej wytoczyć elementy maszyn oraz konstrukcji, można wyciąć płaskowniki, ślizgi, listewki, wykonać detale gotowe. Ponadto poliamid nadaje się do zastosowania w wielu aplikacjach, nawet tych bardziej wymagających – należy po prostu dobrać odpowiedni rodzaj materiału. Niezwykłą popularność tworzywo to zawdzięcza swoim właściwościom, niezwykle wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Lecz nie tylko ten aspekt skłania do zakupu poliamidu. Bardzo ważną kwestią jest cena materiału – jest to jedno z bardziej opłacalnych i ekonomicznych rozwiązań.

 

Ile kosztują tuleje poliamidowe

 

Podobnie jak w przypadku wałków i płyt koszt zakupu tulei nie jest zbyt wysoki, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość tworzywa. A na wysoką jakość tworzywa składa się kilka czynników, np. jego właściwości mechaniczne. Tuleje wykonujemy z najlepszych komponentów, tak aby docelowy produkt, który trafia do rąk naszych klientów spełniał wszystkie ich oczekiwania. Dokładamy również wszelkich starań, aby ceny jakie posiadają nasze tworzywa były jak najbardziej przystępne i w miarę możliwości jak najlepiej dopasowane do aktualnej sytuacji rynkowej. Unikamy częstych podwyżek materiałów.

 

Aby poznać dokładne ceny na konkretny asortyment, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Do każdego zapytania przygotujemy wycenę, indywidualnie traktując każdego klienta.

 

Wykonujemy również półfabrykaty – formatki, wałki, pręty, ruty, tuleje oraz detale z poliamidu według wymiarów podanych przez klientów. Aby poznać wszystkie szczegóły zadzwoń i zapytaj.