Poliamid PA – tworzywa konstrukcyjne – Poliamid Hurtownia – TermoPlastik.pl

 

 

 

Poliamidy –  właściwości – zastosowanie

dostępne modyfikacje: PA6, PA6 G PA66
dodatki: MoS2, GF30, CF20, olej, smar, elastomer
formy standardowe: pręty, płyty, tuleje

 

Grupa poliamidów – należąca do tworzyw konstrukcyjnych – jest jedną z najbardziej obszernych grup, tzn. posiada wiele odmian ze względu na sposób produkcji oraz ze względu na dodatki, jakimi są domieszkowane. POLIAMIDY są jednym z najważniejszym tworzywem, należącym do  grupy termoplastów technicznych.

 

 

Poliamid wytłaczany:

Poliamid odlewany:

 

Cena poliamidu:

Ceny poliamidu są uwarunkowane aktualną ceną po jakiej jest sprzedawany granulat przez producentów.  Wersje niedomieszkowane poliamidów (PA6 naturalny, PA6 G naturalny oraz PA66 naturalny są tańsze od ich wersji modyfikacji. Cena modyfikacji jest uzależniona od domieszki, jaka została zastosowana. Dodatkowo na cenę nylonu ma wpływ średnica wałków i rur oraz grubość płyt ( np. Płyty do grubości 10 mm są nieco droższe od płyt w grubości 12 – 120 mm). Ceny dla zakupów hurtowych ustalane są indywidualnie.

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM wyrobów z POLIAMIDU
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM:
605-764-674 
LUB
tworzywa@termoplastik.pl

 

 

Prowadzimy sprzedaż wyrobów standardowych – półproduktów w postaci tulei, wałków oraz płyt. W zależności od gatunku poliamidu posiadamy różne standardowe średnice rur poliamidowych oraz wykonanych z niego prętów i arkuszy. Mamy również możliwość, produkcji, docinania na wymiar: plastrów, pierścieni, krążków, formatek listw oraz detali gotowych z poliamidu. Detale gotowe są wyceniane po uprzednim przesłaniu rysunku oraz ilości. Przed dokonaniem zakupu, uprzejmie prosimy, o sprawdzenie dostępności poszczególnych półproduktów. Kontaktując się na poniższe dane:

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM wyrobów z POLIAMIDU
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM:
605-764-674 
LUB
tworzywa@termoplastik.pl

 

 

UWAGA: Wszystkie nasze półfabrykaty wykonane są w tolerancjach produkcyjnych. Pragniemy podkreślić, że oferowany materiał jest półfabrykatem przeznaczonym do obróbki wiórowej (zawiera naddatki – tolerancje na grubości), w związku z czym na jego powierzchni mogą znajdować się zarysowania.

 

 

 

Hurtownia Poliamidu – Tworzyw Sztucznych – Sprzedaż plastików –  www.TermoPlastik.pl